Aktualności


Targi BUDMA 2014

Szanowni Klienci,
Dziękujemy za liczne odwiedziny naszego stoiska na tegorocznych Targach Budma 2014.
Zapraszamy do współpracy.


Urodziny Mrówki - Grot Pisz

6 lipca 2013r. Scala Plastics uczestniczyła w 3 Urodzinach Mrówki - Grot Pisz.
Dla licznie przybyłych Gości przygotowano mnóstwo atrakcji i konkursów.
Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska, a Mrówce życzymy dalszych sukcesów.
Szanowni Klienci,

Miło nam poinformować , iż od kwietnia 2013r. Scala Plastics Poland stała się wyłącznym, bezpośrednim Importerem gontów bitumicznych firmy Owens Corning na Polskę i Europę środkowo-wschodnią.
Zapraszamy wszystkich Klientów do współpracy, a szczegółowe informacje dotyczące oferty udzielą Państwu nasi Menadżerowie Sprzedaży odpowiedzialni za obsługę poszczególnych regionów.XI Targi Grupy PSB

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na tegorocznych Targach Grupy PSB w Kielcach, które odbyły się 11-12 kwietnia 2013r.

Dziękujemy za możliwość spotkania się z Państwem i zaprezentowania naszej oferty oraz wymiany doświadczeń.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom, którzy odwiedzili nasze stoisko na tegorocznych Międzynarodowych Targach Budma w Poznaniu w dn. 23-26 stycznia 2012r.

To był dla nas bardzo miły czas, kiedy mieliśmy okazję odbyć mnóstwo interesujących rozmów i spotkań z Państwem.

Mamy nadzieję, że zaowocują one ciekawą współpracą.Nowa kolekcja gontów TruDefinition™ Duration® Designer Colors Collection

Chcielibyśmy poinformować, iż wspólnie z Naszym Partnerem handlowym, firmą Owens Corning – światowym liderem w produkcji bitumicznych pokryć dachowych i materiałów termoizolacyjnych, przygotowaliśmy specjalną ofertę kierowaną na rynek Polski.

W najbliższym czasie oferowane do tej pory kolekcje gontów Duration ™ AR oraz Duration ™ Designer Colors Collection zostaną zastąpione przez nową serię gontów: TruDefinition™ Duration® oraz TruDefinition™ Duration® Designer Colors Collection.

Dzięki wprowadzonym udoskonaleniom gonty z serii TruDefinition posiadają dożywotnią gwarancję producenta 1.

Nową kolekcję gontów laminowanych TruDefinition™ Duration® Series w połączeniu z technologią SureNail, charakteryzują:

Aktualna kolekcja gontów bitumicznych Duration ™ AR oraz Duration ™ Designer Colors Collection zostanie systematycznie zastępowana gontami z serii TruDefinition.

Szczegółowych informacji udzielą Nasi Menedżerowie Sprzedaży odpowiedzialni za obsługę Państwa regionu.

Z poważaniem
Maciej Górniak
Dyrektor Handlowy

1szczegółowe warunki gwarancji dostępne na stronie www.owenscorning.com


Targi PSB 2011

W dniach 7-8 kwietnia 2011r. uczestniczyliśmy w IX Targach Grupy PSB, które odbyły się w Kielcach. Jest to impreza typowo handlowa zorganizowana przez Grupę dla swoich Akcjonariuszy i dostawców. Głównym założeniem Targów Grupy PSB jest podtrzymywanie dotychczasowych relacji z Partnerami oraz nawiązywanie nowych kontaktów. Zgodnie z formułą targów, jak co roku przygotowaliśmy specjalną ofertę handlową.
Akcjonariuszy Grupy PSB, którzy dokonali zakupów w trakcie dwudniowych targów premiowaliśmy dodatkowymi rabatami.

Dziękujemy wszystkim Gościom za odwiedzenie naszego stoiska oraz złożone zamówienia.
Serdecznie zapraszamy w przyszłym roku.


Szkolenie Scala Plastics; Gutti,

rynny Aluminiowe GUTTI, płytki włókno-cementowych SVK – SCALA PLASTICS

Dnia 20 II 2011r. w siedzibie PSD w Częstochowie przy ulicy Łukasińskiego 32/38 odbyło sie szkolenie praktyczne zorganizowane przy współpracy z firmami Scala Plastics oraz Gutti. Szkolenie to dotyczyło montażu płytek włókno-cementowych belgijskiej firmy SVK oraz rynien aluminiowych – Gutti.

Spotkanie rozpoczął v-ce prezes Oddziału Śląskiego – Cezary Langner – który przywitał uczestników szkolenia oraz w skrócie przedstawił harmonogram spotkania.

Po szybkim wstępie głos zabrał pan Marko Hernaiz – przedstawiciel firmy Gutti. Przedstawił liczne walory aluminiowego systemu orynowania. Między innymi ciekawy był fakt, iż system ten powstaje bezpośrednio na placu budowy, bez żadnych łaczeń i na wymiar dachu. Ważną cecha jest szeroka dostepność kolorów, sposób montażu tych rynien oraz szczelność systemu. Uczestnicy szkolenia wzięli czynny udział w produkcji rynien oraz montażu akcesoriów rynnowych – okazało się, że są to proste i łatwe w wykonaniu czynności co potwierdzali wykonawcy.

Kolejną część szkolenia poprowadził przedstawiciel firmy Scala Plastics – pan Łukasz Pater. Swoją wypowiedź rozpoczął od prezentacji nowych produktów jakimi są płytki włókno-cementowe SVK . Lekkie, płaskie płytki dachowe stosowane są do zadaszenia budynków oraz jako wykończenie elewacji. Różnorodność sposobów montażu oraz szeroka gama kolorystyczna nadaje dachom ciekawego, estetycznego wyglądu o czym przekonali sie uczestnicy szkolenia. Demonstracja montażu okazała się szybka i prosta. Każdy miał okazje własnoręcznie się o tym przekonać. Po wykonaniu elementu zadaszenia w kryciu na podwójną zakładkę z płytek włókno-cementowych Montana o strukturze i krawędziach łupka, efektownie zabrano się za montaż pokrycia z płytek SVK ardonit 30×30 ze strukturą łupka. Wspólne działania zaineteresowanych oraz ich kreatywność spowodowała, że wykonanie fragmentu dachu w kryciu niemieckim przebiegało w żywej atmosferze.

Niestety wszystko co dobre kiedyś sie kończy więc również tym razem nie było inaczej. Wszyscy rozstali się bogatsi o nowe doswiadczenia, chętni na kolejne tego rodzaju spotkaniaScala Plastics Poland | ul. Wrzesińska 70 | 62-025 Kostrzyn Wlkp. | tel. +48 61 43 67 300 | info@scalaplastics.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone ©2012