Informacje o Scala Plastics

Scala Plastics jest wiodącym belgijskim producentem systemów rynnowych z PVC. Firma działa w branży materiałów budowlanych od 1962 roku. Siedziba znajduje się w Wetteren w Belgii.

W 1993 roku Scala Plastics założyła swój oddział w Polsce. Początkowo firma mieściła się w Poznaniu, następnie we Wrześni, a w 2011r. przeniosła się do nowej siedziby w Kostrzynie Wlkp. Scala Plastics posiada magazyn centralny w Kostrzynie oraz magazyn pomocniczy na południu Polski - w Czeladzi. Infrastruktura taka pozwala utrzymywać nam szeroką gamę produktów oraz dostarczać je szybko do klientów w każdym zakątku Polski.

Jako dostawca naszym celem jest dążenie do zaspokojenia potrzeb klientów poprzez profesjonalną obsługę. Naszymi klientami są: hurtownie budowlane, składy PSB, sieci marketów budowlanych DiY, a także firmy wykonawcze. Scala Plastics Poland jest dystrybutorem wielu światowych producentów z branży budowlanej:

Owens Corning

to światowy lider w produkcji gontów bitumicznych TruDefinition™Duration® oraz wełny szklanej
PINK INSULATION®.


SVK

to belgijski producent materiałów z włókno-cementu. W ofercie znajdują się płytki włókno-cementowe Ardonit® i Montana®, płyty elewacyjne oraz płyty faliste Neptunus.


Palram

jeden z największych producentów płyt poliwęglanowych. W szerokiej gamie produktów znajdują się płyty komorowe, faliste, trapezowe oraz poliwęglan lity.


Stora Drain

jest częścią grupy BSI należącej do belgijskiej rodziny IDE. Firma produkuje odwodnienia liniowe z polimerobetonu od niewielkich kanałów do użytku domowego do technicznych, które mają zastosowanie do odprowadzania wód powierzchniowych z terenów przemysłowych i dróg o intensywnym natężeniu ruchu.Scala Plastics Poland | ul. Wrzesińska 70 | 62-025 Kostrzyn Wlkp. | tel. +48 61 43 67 300 | info@scalaplastics.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone ©2012