Regionalni menadżerowie sprzedaży


Region 1 Region 2 Region 3 Region 4 Region 5

1


Karolina Adamiuk
Menedżer Regionu
(wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie)
tel. 507 007 413
karolina.adamiuk@scalaplastics.pl
Marta Egiert
Specjalista ds. Sprzedaży
Biuro Handlowe
tel. 507 007 405
marta.egiert@scalaplastics.pl

2


Paweł Sowa
Menedżer Makroregionu Północnego
(pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, północna część woj. mazowieckiego, północna część woj. podlaskiego)
tel. 507 007 412
pawel.sowa@scalaplastics.pl
Ewa Kaczor
Specjalista ds. Sprzedaży
Biuro Handlowe
tel. 507 007 411
ewa.kaczor@scalaplastics.pl

3


Marcin Pawlaczyk
Menedżer Regionu
(dolnośląskie, opolskie, łódzkie, południowa część woj. wielkopolskiego)
tel. 507 007 414
marcin.pawlaczyk@scalaplastics.pl
Marta Egiert
Specjalista ds. Sprzedaży
Biuro Handlowe
tel. 507 007 405
marta.egiert@scalaplastics.pl

4


Rafał Majchrowski
Menedżer Regionu
(podkarpackie, lubelskie, mazowieckie, podlaskie)
tel. 507 007 408
rafal.majchrowski@scalaplastics.pl
Marlena Musielewicz-Pater
Specjalista ds. Sprzedaży
Biuro Handlowe
tel. 507 007 407
marlena.musielewicz@scalaplastics.pl

5


Łukasz Pater
Menedżer Makroregionu Południowego
(śląskie, małopolskie, świętokrzyskie)
tel. 507 007 419
lukasz.pater@scalaplastics.pl

Marlena Musielewicz-Pater
Specjalista ds. Sprzedaży
Biuro Handlowe
tel. 507 007 407
marlena.musielewicz@scalaplastics.pl


Menedżerowie Sieci DIY:

Region zachodni, południowo-zachodni: Dominik Pieczyński, tel. 507 007 417, dominik.pieczynski@scalaplastics.pl

Region północny i centralny: Marek Szreder, tel. 507 007 420, marek.szreder@scalaplastics.pl

Region południowy: Marcin Oskołow, 507 007 415, marcin.oskolow@scalaplastics.pl

Region wschodni: Rafał Majchrowski, tel. 507 007 408, rafal.majchrowski@scalaplastics.pl

Biuro Handlowe: Joanna Wardęska tel. 507 007 403, joanna.wardeska@scalaplastics.pl


Scala Plastics Poland | ul. Wrzesińska 70 | 62-025 Kostrzyn Wlkp. | tel. +48 61 43 67 300 | info@scalaplastics.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone ©2012